Bizim ticaret anlayışımızla tanışın. Ufkunu değiştirmeye hazır mısın? Şimdi Başla ... →

Bitkilerin büyümesi, kaliteli ve iyi ürün verebilmesi için suya gereksinimleri vardır. Bitkilerin büyüme mevsimi boyunca ihtiyaç duydukları suyun büyük bir bölümü yağışlarla karşılanmaktadır. Yağışların yeterli olmadığı durumlarda bitkilerin ihtiyacı sulama ile giderilir. Sulama bitkilerin normal gelişimi için ihtiyaç duydukları ancak doğal yağışlarla karşılanamayan suyun, toprağa verilmesi olarak tanımlanmaktadır.

40000 hektardan daha fazla bir alanda 16 - 1000 mm polietilen sulama borusu temini, nakliye ve montajı ile basınçlı sulama,

Firmamız her türlü ihtiyaca cevap verebilecek pompa istasyonlarının tasarımını, temin ve uygulamasını yapmaktadır, özellikle akıllı pompa istasyonlarinin uretimini ve hizmetini gerçekleştirmektedir.

 

Madencilik sektöründe Su yönetimi; arama, arazi hazırlık-inşaat, işletme ve kapanış olmak üzere tüm madencilik safhalarında çevre, ekonomik ve sosyal açıdan detaylı çalışılması gereken önemli bir konudur. Suyun az veya yetersiz miktarda bulunması sınırlı işletme kapasitesine neden olurken,

Ürünlerinizi tüm dünya pazarlarına ulaştırmaya, tüm dünyada üretilen ürünleri satın almanıza yardımcı oluyoruz. Tüm bu süreçleri oluşturmak ve kolaylaştırmak bizim işimiz.
Dış ticarette güven sizce önemli mi? Biz, sizi güven duyacağınız ürün ve firmalarla tanıştırmaya hazırız. İşinize güvenli bir gelecek için biz varız.

İletişim

Mansuroğlu Mahallesi
Ankara Caddesi No: 97 Kat: 8 Bayraklı, İzmir
Türkiye

Ofis Hizmetlerimiz, Hafta İçi
Saat 09:00 ile 18:00 arasındadır. İletişim için +90 536 7328266 nolu telefondan 7/24 arayabilirsiniz...

Sizi Haberdar Edelim

Targo LTD ticaret fırsatları için kaydolun:
Bir sorunuz mu var? Burayı Tıklayın yada iletişim sayfazsını ziyaret edin.